İLETİŞİM FORMU

Adres: Atatürk San.Sit 11.Sk Alt kısmı No:685 İkitelli Org. San. Bölg / Başakşehir

Telefon: (0212) 485 99 33 - (0549) 485 99 33

Mail: destek@erparotomotiv.com

 

Adınız
:
Soyadınız
:
E-Mail Adresiniz
:
Mesajınız
:

Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: ERPAR Otomotiv - Opel Çıkma Yedek Parçacı

Sitemize Hoşgeldiniz.

Ülkemizde binek ve ticari oto marka-modellerinin çeşitlenmesi ile birlikte artan yedek parça ihtiyacı, yedek parça fiyatları yüksekliği çıkma parçasektörünü ortaya çıkarmıştır. Otomotiv sektöründe çıkma parça, kazalı (kaskolu) ve hurda belgeli araçların üzerinden çıkan revizyonlu veya revizyonsuz, tekrar kullanılabilen parçalardır. Bu parçaların tekrar kullanılması ve değerlendirilmesinin yanında fiyat olarak çok daha uygun olması sektörü daha ileri taşımıştır.

 

opel astra cikma camurlukERPAR Otomotiv opel çıkma parça sektörünün ilk günden bu yana en önde gelen firmalarından biridir. Opel çıkma parça sektöründe yetkin ve bilgili personeli, her model opel ve chrysler marka araca ait geniş ürün çeşitliliği ile 2000 yılında buna faailiyetini sürdürmektedir. Türkiyenin her yerine ayn gün kargo ile ürünleriniz güvenli bir şekilde paketlenerek gönderilmektedir.

Ürünlerimiz 15 gün içerisinde iade garantilidir. Hurdaya ayrılmış araçları sigorta firmalarında yada 1. şahıslardan alarak kendimiz parçalıyoruz. Ürünlerimizin tamamı faturalı ve resmidir. Güvenli opel çıkma parça alış verişi için ERPAR Çıkma Parça satış departmanını arayabilirsiniz. Telefon ve mail adreslerimize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.